Суми одні з перших визначили команду, яка представить місто на Національному дебатному турнірі в Києві.

31 березня в Сумському національному аграрному університеті відбувся регіональний Дебатний турнір з політичних реформ серед студентів.

Суми дебати АГ

Мета турнірів  –  сприяти покращенню знань та навичок учасників у сфері виборчого законодавства, а також підтримки створення місцевих ініціатив, комунікації громадян з владою та просвіти у сфері реформ, перебіг яких підтримується громадянським суспільством. Також такий вид ораторського мистецтва розвиває навички та здібності у сфері публічних виступів, що будуть необхідними кожному.

Зазначимо, що напередодні, а саме 22 та 29 березня, відбулися спеціалізовані зустрічі на тему ораторства, тем та правил Дебатного турніру. Усі учасники пройшли тренінги з антикорупційної, виборчої та реформи політичних фінансів.

Суми АГ дебати

Переможцями регіонального турніру стали:

1 місце: Марія Солодуха та Ірина Теницька (СумДУ);

2 місце: Олексій Барбін та Марія  Щербак (СНАУ);

3 місце: Владислава Шутько та Анна Ємельяненко (ХНУВС);

4 місце: Богдана Кривоконь та Влад Забіла (коледж СНАУ).

Відтак, Марія Солодуха та Ірина Теницька отримали можливість представляти Суми на Всеукраїнському дебатному турнірі, якій відбудеться у Києві. Вони будуть змагатися за кубок серед 30 команд з усіх куточків України.

Суми дебати Актвина

Довідково. Дебатні турніри проходять у межах проекту «Активна Громада: право вибору». Кампанія впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI), за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та за консультаційної підтримки проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!».

Контакти: Михайло Горкуша, регіональний координатор ВІ «Активна Громада» у м. Суми, тел.: 050-450-60-75