З 28 лютого в Дрогобичі триває публічна консультація, мета якої – визначити слоган, який стане частиною туристичного обличчя міста. Над брендингом, що буде складатися зі слогану та лого, представники міської ради і громади працюють уже два роки. Наразі до цієї роботи долучилася широка громадськість. Завдяки такому формату, як публічні консультації, усі охочі дрогобичани можуть взяти участь у дискусії.

Брендинг є важливою складовою іміджу міста. Як підкреслив Ігор Чава, директор Туристично-інформаційного центру Дрогобича, впізнаваний бренд робить місто привабливішим для туристів.

«Після того, як дрогобичани оберуть слоган, наступний крок – його візуалізація, – розповідає Ігор Чава. – На основі слогана буде розроблений брендбук. Якщо міська влада і громадськість підтримають цю ініціативу, то надалі він буде використовуватися на офіційних документах та на рекламній продукції».

На публічну консультацію винесені такі варіанти слогану:

  1. Дрогобич – у ньому вся сіль!
  2. Дрогобич – аліґанське місто!
  3. Дрогобич – півтора міста!

Ці три варіанти були відібрані у результаті креативної кампанії з вибору слогану, що тривала протягом 2017 року.

На 22 березня проміжні результати публічної консультації такі:

 1

Наразі у лідерах варіант «Дрогобич – у ньому вся сіль!». Цей слоган пов’язаний з історією і сучасністю міста, адже тут є одне з найстаріших підприємств соляної промисловості – Дрогобицький солевиварювальний завод, який діє з 1250 року. Проте навколо заводу склалася непроста ситуація – він може бути приватизований. Дрогобичани незгодні з рішенням приватизувати Дрогобицьку солеварню, аргументуючи це тим, що надалі вона може опинитися під загрозою закриття та припинення видобутку солі. Активісти підготували лист-звернення, де висловили своє занепокоєння з цього приводу. Незважаючи на це, Ігор Чава зазначив, що якщо переможе варіант «Дрогобич – у ньому вся сіль!», саме він стане слоганом міста, незалежно від того, як розгортатиметься надалі ситуація з заводом.

Публічна консультація триває до 31 березня. Усі охочі можуть висловитися на ресурсі «Ваша Думка» за посиланням https://vdmk.org/8294 або відправивши SMS «8294(пробіл)цифра відповіді» на номер 093-177-00-35 (вартість SMS згідно з тарифами оператора).

Довідка.  Проект «Задай курс владі» втілюється за підтримки Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин (NDI).