Перша спроба з активізації Богуславської молоді пройшла успішно. Учасники освоїли теорію і практику проектного менеджменту, фандрайзингу та командної роботи.

28 листопада для студентів Богуславського гуманітарного коледжу та для школярів – учасників Всеукраїнського освітнього проекту «Відкривай Україну» був організований навчально-практичний тренінг з активізації громадської діяльності в рамках презентації посібника «Інструментарій для громадян». Захід проводився на базі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж» за підтримки адміністрації закладу.

Організаторами заходу стали ВГО «Інститут Республіка» спільно з громадською організацією «Буслав Січ».

boguslav1

Програма розпочалась зі вступного вітального слова координатора ВІ «Активна Громада» Анастасії Ращенко, після чого Олександра Скиба, заступник голови Інституту «Республіка», розповіла присутнім про важливість активної громадської позиції для розвитку суспільства. Вона також проінформувала присутніх про діяльність Інституту «Республіка» та, зокрема, про ВІ «Активна Громада» і власне, презентувала посібник «Інструментарій для громадян». У книзі розміщений корисний алгоритмом для громадської діяльності, зокрема методи активізації, способи налагодження співпраці з владою та інструменти громадської участі.

boguuslav1

Наступний блок програми – навчально-практичний – лекцію проводив Олександр Мельник, представник ГО «Буслав Січ». Під час навчання учасники освоїли теорію і практику проектного менеджменту, фандрайзингу та командної роботи.

Варто зазначити, що молодь працювала активно: генерувалися ідеї, панувала креативна атмосфера. У результаті роботи, кожна команда мала свій розписаний проект, з його перевагами і недоліками, ідеями для його реалізації та шляхами пошуків ресурсів. Ініціатори заходу висловили сподівання, що ці ідеї будуть втілені найближчим часом і дадуть свої результати.

booguslav1

Наприкінці тренінгу всі присутні отримали посібник «Інструментарій для громадян» для самостійного користування та значки «Активна Громада». А організатори подякували ВГО «Інститут Республіка», ГО «Буслав Січ», адміністрації навчальних закладів та учасникам за допомогу в організації та продуктивну роботу.

Контакти: Анастасія Ращенко – координатор Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» у м. Богуслав, тел.: 063 129-77-40.

Примітка. Всеукраїнська кампанія «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності ВГО «Інститут Республіка».