Перший тренінг «Створення громадського відеоконтенту»  в межах проекту «Галерея реформ» нещодавно відбувся у Харкові.

Організвтором виступила громадська організація «СМАРТ МЕДІА». Тренерами навчання були Марина Наколаєва, Олександра Щукіна та Валерія Головачова.Активістки говорили з громадянами про те, як створювати соціальний відеоконтект, як знімати мотиваційні відеоролики.

Харків тренінг

На порядку денному тренінгу було створення двох соціальних відеороликів, які мотивуватимуть бути активними та самостійно впливати на реформи в країні. Акторами можуть бути як прості перехожі, так і відомі активісти міста, які розкажуть: як третій сектор вплинув на їх життя.

Також буде практична частина проекту, у якій візьмуть участь 20 громадян. Запрошуємо громадських активістів взяти участь у зйомках відео, яке розповість про історію громадського сектору міста. За додатковою інформацією пишіть на smartmediakh@gmail.com або телефонуйте 063 1111 009.

Харків, проект, тренінг

Галерея реформ – це неформальна ярмарка громадських організацій, де вони презентуватимуть свої ініціативи та проекти мешканцям міста. Це вихід до людей, особисте знайомство третього сектору з людьми. У межах роботи «Галереї реформ» «СМАРТ МЕДІА» презентує:

  • 2 відеоролики;
  • результати фотоквесту – 20 фото громадського сектору Харкова;
  • 20 картин, написаних на тему громадського активізму.

Галерея реформ відбудеться у Харкові 8 червня. Місце проведення: один з парків Харкова. Чекайте на запрошення.

Проект реалізовується за підтримки Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» від Інституту «Республіка» та Національного Демократичного Інституту (NDI).