Чернівчани мають обрати зовнішній вигляд дитячих майданчиків

У столиці Буковини продовжується публічна консультація з громадянами. Станом на 20 грудня взло участь і визначилося з варіантом вигляду дитячих майданчиків лише 153 мешканці. Маємо наступні результати:

ПК Чернівці, 20.12

Координатори ВІ “Активана Громада” вирішили подовжити термін публічної консультації, аби більша кількість громадян долучилася. Тому, ми закликаємо бути активними й обирати: Які дитячі майданчики варто облаштовувати у Чернівцях?

Кожен охочий може долучитися за посиланням: https://vdmk.org/4237, або відправити СМС з текстом «4237 (пробіл) номер відповіді» на номер 093-177-00-35 (вартість СМС за тарифом оператора). Зверніть увагу, що віддати свій голос за вподобаний варіант можна лише один раз! Триватиме публічна консультація до 29 грудня.

PK Chernivtsi

  1. Стандартні – типові майданчики з різнокольоровими конструкціями, найпопулярнішими серед яких є пісочниці, гойдалки та гірки. Переваги – порівняно невеликі затрати на встановлення через велику кількість постачальників; з мінусів – не враховуються реальні потреби дітей, обмежується їх пізнавальна активність.
  1. Екомайданчики – дитячий простір, що створює умови для знайомства з природою. Характерним для них є використання натуральних матеріалів спокійних кольорів, зокрема дерева, каміння, піску, трави, води тощо. Елементи таких конструкцій рухомі, тому дозволяють малечі складати нові, розвиваючи їх просторові знання та стимулюючи уяву. Встановлення потребує ретельного планування, значних затрат часу та коштів.
  1. Креативні – масштабні арт-об’єкти, що втілюють певний творчий задум. Унікальність проектів обумовлює їх високу вартість та затрату часу для розробки ідей і конструювання споруд.

«Публічна консультація – ефективний інструмент налагодження діалогу влади та громади. Він має різні форми, але саме використання електронної платформи «Ваша думка» значно спрощує процес. Навіть сидячи вдома можна впливати на прийняття рішень посадовцями, при цьому не витрачаючи зайвого часу на реєстрацію», – зауважує Інна Пашанюк, регіональна координаторка Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» у Чернівцях.

Столиця Буковини приєдналася до 30 інших міст України, де успішно діють механізми публічних консультацій. Тому Чернівецька міська рада та Інститут «Республіка» закликають мешканців не залишатися осторонь, бути активними й разом обрати достойного переможця!

Примітка. Проведення даної публічної консультації здійснюється в рамках проекту «Задай курс владі» за підтримки «Національного Демократичного Інституту» (NDI).