Протягом травня триває публічне обговорення того, що ж розмістити на місці демонтованого пам’ятника Леніну в Зінькові. Жителі міста висловлюють різні думки та сподівання. А до закінчення першої консультації залишилося всього лише 3 дні.

Станом на 15 травня думку висловив 321 зіньківчанин:

ПК Зіньків 15.05.

Висловити думку можна за посиланням https://vdmk.org/6923  або текст «6923 номер відповіді» на номер телефону 093-177-00-35 (вартість згідно з тарифом оператора). 

Публічна консультація – це інструмент, за допомогою якого влада отримує від громадян інформацію щодо того, яким вони бачать вирішення конкретного суспільно важливого питання. Воно виноситься на загальне обговорення, кожен громадянин може висловитися і вплинути на прийняття остаточного рішення.

***

На початку травня публічне обговорення розгорнулося і в Ужгороді. На першу консультацію винесено екологічне питання. Це –  каштани на Київській набережній, які вразила мінуюча міль, і які у 2015 році почали кронувати ще за попередньої каденції: як бути з ними далі, чи підсаджувати між ними молоді дерева, і якщо так, то які саме? – Мають обрати громадяни.

Станом на 15 травня думки розділилися наступним чином:

Ужгород ПК 15.05.

Також на офіційному сайті Ужгородської міської ради створено рубрику «Публічні консультації» (http://rada-uzhgorod.gov.ua/publichni-konsultatsiyi/), де можна проголосувати за одну із 6 запропонованих порід дерев.

Обрати можна і безпосередньо на ресурсі «Ваша думка» (https://vdmk.org/8367) або ж надіславши SMS (вартість – за тарифами кожного з операторів) на номер +38(093)177-00-35 такого змісту: «8367 пробіл і номер обраного дерева» (1– ясен вузьколистий, 2 – клен гостролистий, 3– павлонія повстиста, 4 – липа срібляста, 5 – дуб звичайний, 6 – гінкго білоба).

Ужгородці ще мають час висловити свою думку, які саме дерева слід підсадити поруч із каштанами.

Uzhgorod PK (1)

 

Консультація триває до 15 червня! Не будьте байдужими! Обирайте!

Довідково. Публічні консультації впроваджуються в межах проекту «Задай курс владі», що впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).