У Южному на Одещині жителі стурбовані проблемою відкритих пісочних, а саме неналежним їх станом. Тому, саме це питання було винесено на загальне обговорення за допомогою нового інструменту – публічних консультацій!

Публічна консультація – це простий та доступний інструмент громадської участі, за допомогою якого можна дізнатися, які бажання мають люди щодо вирішення тієї чи іншої проблеми, а також таким чином вплинути на прийняття рішень на місцевому рівні.

Жителі мають обрати: «Як вирішити проблему відкритих пісочниць у м. Южному?»

  1. Демонтувати пісочниці взагалі
  2. Замінити відкриті пісочниці на закриті з дахом
  3. Залишити без змін

Станом на 3 травня маємо наступні результати:

31909634_1729731650450332_4187697086168301568_n

Нагадаємо, що проблема в міста виникла у зв’язку з великою кількістю безпритульних тварин, які часто відпочивають або живуть біля дитячих майданчиків, де розміщені відкриті пісочниці.

«Це одна із найбільш актуальних місцевих проблем, вирішення якої має невизначений термін. Дворові тварини, а інколи і домашні улюбленці, постійно випорожняються у дитячі пісочниці. Те, що залишають після себе тварини, є дуже небезпечним для здоров`я людей. Діти, котрі граються в пісочницях, легко можуть занести шкідливого паразита в організм, або ж ту чи іншу інфекцію, яку залишив після себе котик чи песик. Тому дану проблему потрібно вирішити тим чи іншим шляхом, запропонованим у публічній консультації», – зазначила комунікаційна координаторка  ВІ «Активна Громада» у м. Южному Олена Коновалова.

Висловити свою думку зможе кожен южненець за допомогою платформи «Ваша думка»: надіславши СМС «8376(пробіл)номер відповіді, на номер 093-177-00-35 (вартість згідно з тарифом оператора)або за посиланням: https://vdmk.org/8376

Публічна консультація триватиме до 8 травня 2018 року включно.

Тому южненці, долучайтеся! Будьте активними! Зробіть своє місто безпечним та комфортним!

Примітка. Публічні консультації впроваджуються в межах проекту «Задай курс владі», що реалізовується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).