Понад 250 кам’янчан узяло часть у першій публічній консультації та обрало місце для облаштування сучасного місця для відпочинку.

3 травня у прес-центрі міської ради пройшла прес-конференція щодо результатів першої публічної консультації у місті, яка проходила в межах проекту «Задай курс владі» Інституту «Республіка». Перша консультація влади з громадянами стосувалася благоустрою міста.

прес-конф

Жителі Кам’янця-Подільського обирали – «Де першочергово варто облаштувати сучасний сквер?»

Серед варіантів:

  1. Позаду Ратуші (пл. Польський ринок)
  2. Над каньйоном на Руських фільварках (вул. І. Франка, 3)
  3. В районі військового містечка (вул. Вокзальна, 89)

Прес-конференцію проводили заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства  – Сергій Бабій та представники Інституту «Республіка»: регіональний координатор ВІ «Активна Громада» – Будурович Михайло та комунікаційний координатор ВІ «Активна Громада»  – Будурович Христина.

За результатами, місцем першочергового облаштування сучасного скверу обрано позаду Ратуші.

02.05.18 результати (1)

Під час прес-конференції Сергій Бабій зазначив, що що сьогодні на сесії міської ради говорили щодо розробки проекту скверу, і міський голова дав розпорядження департаменту ЖКГ міста розпочати проектування.

Також представники ВІ «Активна Громада» закликали людей, щоб вони активно пропонували наступні теми для консультацій, які потребують вирішення.

Примітка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка».

Довідка.  Проект «Задай курс владі» втілюється за підтримки Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин (NDI).

Контакти: регіональний координатор проектів ВІ «Активна Громада» у м. Кам’янець-Подільський – Будурович Михайло, телефон: 0978580631, e-mail: misha1996forever@gmail.com, комунікаційний координатор ВІ «Активна Громада» – Будурович Христина, телефон: 0978580664,  Russu.Kris@gmail.com.