23 вересня проминає рівно місяць, відколи активісти та небайдужі громадяни м. Южного надіслали колективні звернення до міськради з проханням вирішити нагальні проблеми. Громадяни визначили, що негайно потребують змін питання, які стосуються: приведення у належний стан зливної каналізації на центральному пляжі міста; будівництва сміттєпереробного заводу та запровадження роздільного збору сміття; закупівлі техніки задля очищення міського пляжу; створення майданчиків для паркування автомобільних засобів на вулицях міста.

Дані заяви жителі міста підписали під час проведення представниками «Активної Громади» Всеукраїнської акції «Година народовладдя», приуроченій до Дня Незалежності України.

img_20160823_105742

Після 30-денного дедлайну представники Южненської міськради надіслали відповіді на колективні звернення громадян. У документації зазначено, що на вимогу громадян:

  • на сьогодні вже облаштована частина місць для стоянок автотранспорту по вул. Приморській, облаштування ще 3 майданчиків буде здійснено при наявності фінансування;
  • міськрада затвердила документацію, за якою передбачається будівництво очисних споруд зливових стоків та спорудження резервуарів очищеної води;
  • при формування бюджету міськрада розгляне пропозиції щодо закупівлі техніки для очистки центрального парку в м. Южне;
  • управляння ЖКГ направило листа до Департаменту «Агентство з питань інвестицій та розвитку» Одеської ОДА, у якому дало згоду на співпрацю у галузі сміттєпереробки. Крім цього, питання щодо будівництва сміттєпереробного заводу та впровадження роздільного збору відходів більш детально буде розглянуто на засіданнях депутатської комісії.

Таким чином, дуже важливим залишається той момент, коли влада дослухається до своїх громадян. Відтепер, у жителів Южного є всі шанси  змінити своє місто на краще.