Місяць тому, 23 серпня, за результатами проведеної «Години народовладдя» в Кропивницькому до міської ради було подано колективне звернення учасників заходу з найважливішими, на їх погляд, проблемами, які має вирішити міська влади в першочергово.

Пріоритетними завданнями жителі визначили – зниження рівня онкозахворювань, облаштування інфраструктури міста для людей з обмеженими можливостями, проведення ремонтних робіт в лікувальних закладах та їх оснащення, закупівля великогабаритного міського транспорту та захист вуличних тварин шляхом будівництва притулку.

1

Після 30-денного очікування представники міськради надіслали відповідь, у якій вони навели приклади зробленого:

  • станом на 01.09.16 мерія витратила 961,2 тис. грн. для боротьби з онкозахворюванями в регіоні;
  • понад 45 тис. грн. пішло на оснащення закладів охорони здоров’я діагностичним обладнанням;
  • вдалося нормалізувати питання щодо забезпечення громадян чистою водою;
  • встановлено 34 пандуси та кнопки викликів в комунальних закладах задля доступності до інфраструктури міста людей з обмеженими можливостями;
  • мерія розглянула варіанти того, як зробити екологічно чистим повітря на Завадівці, що потерпає від шкідливих речовин у результаті горіння сміттєзвалища.

Разом з тим, за словами регіонального координатора Анатолія Стояна, представники «Активної Громади» спільно з громадянами продовжують контролювати: проведення будівельно-ремонтних робіт у міській лікарні швидкої медичної допомоги на суму 2869,4 тис. грн.; братимуть участь в засіданнях робочої групи та громадській раді при з розгляду проекту «Стратегії розвитку Кіровограда на період до 2020 року»; будівництвом притулку тимчасового утримання безпритульних тварин на 20,0 млн. грн. та появу на маршрутах обласного центру 20 нових тролейбусів, зокрема пристосованих для перевезення інвалідів. Адже, як зазначають жителі,  виконання цих питань вони вимагають вже тривалий час.