22 вересня на запрошення в. о. голови Білоцерківської РДА Юрія Савчука експерти Інституту «Республіка» Олександра Скиба та Віталій Гліжинський провели навчальний тренінг для членів громадської ради при райдержадміністрації. Тема зустрічі – «Активізація громадян Білоцерківського району та налагодження діалогу з владою».

img_8187

img_8192

Учасниками семінару стало близько 25 представників різних громадських організацій, які прийшли з метою отримати знання щодо перспектив розвитку інститутів громадянського суспільства. У ході проведення семінару присутні також дізналися про методи та засоби взаємодії громадськості з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

img_8224

За словами Олександри Скиби, завжди приємно, коли заходи чи навчання з активізації громади ініціюють представники влади: «Тренінгів покищо не так багато, проте, все ж такі випадки трапляються. На мою думку, це – серйозний  крок до налагодження конструктивного діалогу між місцевою владою та громадянами. Дуже важливо розвивати цей діалог, поширювати дієві практики, як серед громадян, так і серед влади, нагадувати про важливість прийняття статутів та положень з інструментами участі громади у розвитку наших населених пунктів».

За результатами зустрічі, представники райдержадміністрації запропонували проводити такі тренінги для активістів систематично.