«Активна Громада Сум» провела засідання Клубу на тему виборів

Здавалося б, чому зі школярами варто говорити про те, навіщо ходити на вибори..? – Вони ж ще не голосують. Але ми маємо безліч причин, які говорять про інше.

photo_2018-12-04_15-06-55 (2)

По-перше, у школах проводяться свої вибори учнівського самоврядування, явка на яких, на жаль, не дуже висока.

По-друге, ми щиро переконані, що виховувати політичну свідомість та відповідальність потрібно якомога раніше, а не з виповненням 18 років та набуттям права голосувати.

Це лише кілька причин «чому». Так, 3 грудня із лідерами учнівського самоврядування Сум активісти «Активної Громади» говорили про те, навіщо ходити на вибори. Зустріч відбулася в Палаці Дітей та Юнацтва на координаційній раді старшокласників, яка щомісячно проходить у нашому місті.

photo_2018-12-04_15-06-59

Майже годину разом зі старшокласниками обговорювали цей процес та проводили паралель між шкільними та всеукраїнськими виборам президента, чи неголосування теж можна вважати голосом та чи можна насправді бути аполітичною людиною.

Дана зустріч проходила в межах Клубу «Активна Громада» у місті Суми. Також, нагадуємо про можливість запропонувати власну тему наступної зустрічі, заповнивши анкету: http://bit.ly/AktyvnaGromadaSumy_Club_temy.

photo_2018-12-04_15-06-57

Долучитися до нашого Клубу можуть усі охочі.

***

Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту “Республіка”.

Примітка. Клуби діють у межах проекту «Активна Громада: право вибору», що реалізовується у 30-ти населених пунктах України. Даний проект впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).