Протягом березня-квітня дебатна лихоманка накрила 30 українських міст. Відтак команди-переможці відбіркових ігор зійдуться у вирішальній ораторській битві в Києві.

АФІШКА

Протягом 11-12 травня в приміщенні Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» проходитиме Національний дебатний турнір із політичних реформ.

Команди з 30 українських міст добиратимуть аргументи, демонструватимуть ораторські здібності, аби вибороти звання чемпіона та отримати головний приз – коштовні подарункові сертифікати від Інтернет-магазину «Розетка».

Запрошуємо до участі студентів ВНЗ з Києва. Якщо ти навчаєшся на 1-2 курсі – тоді реєструй свою команду з двох осіб та борися за призи (дедлайн 10 травня) – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSebwksanufa-pGIl1IVPmq9udG2VTOWU_FAgrtJuKG12Ltf7A/viewform?c=0&w=1

У перший день відбудеться дискусія «Політичні реформи в Україні: всі «За» і «Проти» за участі народних депутатів, журналістів та експертів із національних реформ. Серед запрошених гостей – Мустафа Найєм, Ірина Суслова, Олександр Попов, народні депутати України, Андрій Магера, заступник Голови ЦВК, Сергій Адаменко, Центр «Ейдос», Олексій Півторак, аналітик з партійних фінансів Центру Ua  та інші.

Модератор – Роман Скрипін, журналіст, телеведучий, засновник і керівник проекту Skrypin.ua

Дебатні відбіркові ігри та фінал відбудуться 12-го травня. Суддями заключної гри будуть – Ганна Гопко та Остап Єднак, народні депутати України,  Марина Сингаївська, заступник гендиректора Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ», Наталія Соколенко, телерепортерка, журналістка «Громадського радіо», Володимир Чемерис, голова Інституту «Республіка», Олександра Скиба, заступник голови Інституту та інші.

Модератор святкового нагородженняМайкл Щур, тележурналіст, ведучий, актор, сценарист.

Гра дебати націлені на підвищення свідомості та політичної просвіти молоді, залучення її до дискусії про політичні реформи, розвиток потенціалу та творчих здібностей. Інтелектуальні битви відбуватимуться за британським форматом на теми:

  • Виборчої реформи;
  • Державного фінансування політичних партій
  • Антикорупційної реформи
    та суміжних тем, що стосуються сучасних політичних реформ в Україні.

Дебатний турнір проходить у межах проекту «Активна Громада: право вибору» Інституту «Республіка».

АКРЕДИТАЦІЯ ЗМІ за посиланням https://goo.gl/forms/5gX63zZ523G951cn2  або за телефоном – 050-195-21-24 (Лідія)

Примітка. Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та за консультаційної підтримки проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!».