Захід з підвищення громадської активності в сфері політики та розвитку громадянського суспільства відбувся успішно в Скадовську. 

23 листопада в Скадовському технікумі Херсонського державного аграрного університету відбулася презентація посібника «Інструментарій для громадян» із залученням студентського та педагогічного колективу.

skadosk9

Активна молодь та ініціативні педагоги отримали заряд громадянської активності під час дискусії та вікторини, організованої координатором ВІ «Активна Громада» в м. Скадовську Валентиною Пономаренко. Присутні отримали багато корисних даних  щодо інструментів участі громадян в прийнятті рішень, сфери активності громадян та проаналізували ситуацію, чому громадяни не беруть участь в діяльності влади з юристом ВГО Інституту «Республіка» Юрієм Середою.

skaadovsk9

На останок досвідом в громадській діяльності поділились: директор Скадовського навчального закладу, депутат кількох скликань (сільської, районної та обласної ради), громадський діяч Іван Гончарський та історіями успіху Всеукраїнського громадського об’єднання «Інститут Республіка» в різних регіонах України Юрій Середа.

Активні учасники заходу отримали посібник «Інструментарій для громадян», а всі присутні – громадську газету для активних громадян.

skados9

Примітка. Всеукраїнська кампанія «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності ВГО «Інститут Республіка».

Контактна особа: Лариса Мельник – координатор Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада»;
тел: 066 991-71-02.