Чому потрібно бути відповідальним та активним громадянином України? Відповідь на це питання учням Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ст. намагалися дати на тренінгу від Інституту “Республіка” у рамках презентації посібника “Інструментарій для громадян”.

23 листопада у с. Катеринівка поводився тренінг під назвою “Ринг: активісти проти песимістів”. У ході заходу учасники розглядали позитивні історії мешканців міст та сіл у вирішені місцевих проблем. Учні пропонували свої ініціативи для покращення життя, отримували відповіді на питання та ділилися своїми емоціями.

oboznivka10

Було проведено моделювання ситуації, де віра в перемогу, підтримка однодумців стали запорукою в досягненні цілей. Вікторина та перегляд відеороликів мотивували дітей бути проактивними та об’єднуватись навколо вирішення спільних проблем.

“Діти – наше майбутнє. Тому, необхідно навчати їх політичної грамоти, виховуючи свідомих громадян з активною життєвою позицією”, – висловив свою думку координатор Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада” Сергій Міценко.

oboznivka1

У ході заходу, учням надавалась інформація про діяльність Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада” та Інституту “Республіка”. На простих приладах пояснювалась важливість активної життєвої позиції. Учні проявили зацікавленість до наданої інформації: активно брали участь у вікторині, жваво відповідали на запитання.

Наприкінці тренінгу з оптимістичним настроєм учасники тренінгу висадили молоді дерева на території ДНЗ «Сонечко».

oboznivk1

Примітка. Всеукраїнська кампанія “Активна Громада” – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності ВГО “Інститут Республіка”.

Контактна особа: Сергій Міценко, координатор Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада”; тел: 095-317-77-26; e-mail: gromada.I.ya@gmail.com