Кубор місцевого етапу та можливість представляти Боярку на всеукраїнському рівні виборола команда Боярської загальноосвітньої школи I-ІІІ ступенів №5.

20 квітня в місті Боярка відбувся молодіжний турнір у форматі британських парламентських дебатів. Участь узяли команди: Боярського коледжу ккології і природних ресурсів, Боярського навчально – виховного комплексу «Колегіум – загальноосвітня школа I-ІІІ ст. №3, Боярської загальноосвітньої школи I-ІІІ ст. №4, Боярської загальноосвітньої школи I-ІІІ ст. №5, Тарасівської загальноосвітньої школи I-ІІІ ст.

Активна Громада Тарасівка дебати

Організаторами дебатного турніру виступила Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» Інституту «Республіка». Гра відбулася в рамках міжнародного проекту, що реалізовується в 24 містах України. Змагання проходили на базі Боярського коледжу екології і природних ресурсів.

На початку заходу відбулася презентація діяльності ГО «ВГО «Інститут «Республіка» та ВІ«Активна Громада». Потім у результаті трьох відбіркових  турів визначили найкращих спікерів серед гравців кожного з навчальних закладів, а у підсумковому – переможці змагались між  собою.

Активна Громада Тарасівки

У фінальних дебатах на тему: «Уряд має забезпечити відкриті списки на виборах» перше місце виборола команда Боярської загальноосвітньої школи I-ІІІ ступенів №5 – учні Етель Юлія і Лихошерст Дмитро.  Друге місце посіла команда БНВК «Колегіум – загальноосвітня школа I-ІІІ Ступенів №3– Сигов Даніїл та Антоненко Антон. Третє місце отримала команда Боярського коледжу екології і природних ресурсів – Кузнєцов Павло та Алєксєєв Максим.

Активна Громада Тарасівка

Переможці отримали кубок та право участі у відбірковому турі національного турніру серед кращих студентських та учнівських команд інших міст України. А також учні здобули шанс вибороти головний приз – 5-денну поїздку до Польщі.

Примітка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка».

Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).