Марафони «Роль громадян у політичних реформах» стартують з 18 вересня і триватимуть до грудня у 30 українських містах!

З чого мають починатися національні реформи? Яку роль відіграють громадяни у впровадженні цих реформ? Чи допоможе відкритий діалог між владою й громадою творити позитивні зміни в суспільстві й державі? – Запрошуємо на марафон з політичних реформ!

Marafon

 

Дати, час і місце проведення заходу варто уточнити в регіонального координатора, або на сайті Інституту в календарі подій.

Мета: підвищити роль громадян у політичних реформах та налагодити діалог між виборними особами, політичними партіями та громадянами.

Завдання, що ставимо перед учасниками:

  • Підвищити обізнаність про успіхи та виклики політичних реформ, висвітлити роль громадян у ході реформ
  • Створити діалог між громадянським суспільством, політичними партіями та народними депутатами України.

Реєстрація на марафон обов’язкова: реєстрація учасників

Серед спікерів міжнародні та вітчизняні експерти у сфері національних реформ, народні депутати України, представники аналітичних центрів, громадянського суспільства, активісти й журналісти.

Фішка заходу – робота в групах за форматом Волта Діснея щодо розробки бачення та плану дій впровадження політичних реформ на місцях.

У результаті місцевих та регіональних марафонів, що відбудуться в 30 українських містах в усіх регіонах України, Інститут «Республіка» сформує дорожню карту впровадження реформ як на місцевому, так і національному рівнях.

Марафон – це одноденний (локальні) та дводенний (регіональні та національний) публічний захід з панельною дискусією та груповою роботою над дорожньою картою щодо реалізації політичних реформ.

Марафони проходитимуть в межах проекту «Активна Громада: право вибору», що впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).