У Кропивницькому стартувала нова публічна консультація

2 квітня на прес-конференції у міській раді міста Кропивницького відбулася презентація четвертої публічної консультації.  Регіональний координатор  Всеукраїнської кампанії «Задай курс владі» Інституту «Республіка» Анатолій Стоян повідомив, що у містян запитують: Які дерева варто висаджувати весною в Кропивницькому?

  1. Вербу.
  2. Клен гостролистий.
  3. Липу.
  4. Каштани.
  5. Катальпу.

Kropyvn PK-4

«Публічна консультація – це простий та доступний для всіх інструмент, за допомогою якого влада отримує від громадян інформацію щодо того, яким вони бачать вирішення конкретного суспільно важливого питання, тому міська влада у співпраці з Інститутом «Республіка» надалі буде використовувати цей механізм», – зазначила заступниця начальника Головного управління ЖКГ міської ради Юлія  Яндович.

Публічна консультація триватиме до 14 квітня поточного року. Свою думку можна висловити за допомогою електронного сервісу «Ваша Думка», відправивши свою відповідь за посиланням:   https://vdmk.org/1690  або СМС з текстом «1690 (пробіл) номер відповіді» на номер 093-177-00-35.   Ціна смс згідно з тарифом вашого оператора.

Публічна консультація дозволяє спростити процес врахування думки громади для влади. Цей інструмент створює можливість для мешканців міста  взяти участь у прийняті рішень на місцевому рівні у  максимально доступний спосіб. Це у свою чергу сприяє ефективній комунікації громади та влади, – наголосив регіональний координатор.

То ж не зволікайте! Ваша думка дуже важлива!

Зазначимо, що публіні консультації впроваджуються в межах проекту «Задай курс владі», що реалізовується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).