До 20 квітня надсилайте свої роботи й отримуйте призи за кращу ілюстрацію

Національний Демократичний Інститут Міжнародних Відносин (NDI) проводить конкурс ілюстрацій.

Конкурс від НДІ

Для участі у конкурсі необхідно подати одну ілюстрацію або декілька ілюстраційних робіт (кількість, техніка, розмір, жанр – необмежені) у гарній якості за темою конкурсу “Моя думка моє значення”.  Також (обов’язково) вказати назву роботи, коротку інформацію про автора (вік, вид діяльності, місто тощо) і надіслати на адресу vvizyonok@ndi.org.  

Роботи приймаються з 20 березня до 20 квітня 2019 року (включно).

Творчий конкурс малюнків дозволить громадянам висловити своє бачення щодо того, чому важливо представникам місцевих органів влади прислухатися до думки громадян та чому так важливо громадянам бути активними і брати участь у прийнятті рішень у своєму місті. Цей конкурс спрямований на те, аби підняти та ще раз наголосити на важливості залучення громадян до прийняття рішень на місцевому рівні через публічні консультації та звіти представників місцевих органів влади на телебаченні у прямому ефірі.

За результатами конкурсу журі обере трьох переможців, які отримають заохочувальний приз – можливість приїзду на Національний Форум “Взаємодія: Влада і Громада”, який відбудеться 23-24 травня у Львові. Автори 12 найкращих робіт конкурсу отримають почесну грамоту та  календарі на 2020 рік із зображеннями цих робіт.

Окрім того, картини переможців будуть надруковані та презентовані у Львові під час форуму у вигляді виставки. Також, твори переможців будуть використані для друку постерів, календарів під час проведення кампанії з просування публічних консультацій та підзвітності влади.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, іноземні громадяни та особи без громадянства. Вік учасників необмежений. Роботи окремо оцінюватиме експертне журі, що складається з представників НДІ, а також запрошених громадських активістів та експертів.

!Важливо: Учасники конкурсу передають організаторам права на використання своїх творів з некомерційною метою за умови зазначення автора твору.

Запитання просимо адресувати Валерії Візьонок за телефоном 063 622 90 07 або vvizyonok@ndi.org.