У 15-ти українських містах відкрилися «Клуби Активної Громади», що діятимуть на постійній основі, об’єднуючи активних громадян для розвиткого свого міста.

«Клуб Активної Громади» – неформальна платформа для спілкування, навчання, розвитку креативних навичок, зародження ідей впровадження реформ та розвитку населених пунктів України в цілому.

На сьогодні систематично засідання проводяться у 15 містах. Серед них Добропілля, Житомир, Жмеринка, Кам’янець-Хмельницький, Кропивницький, Полтава, Рубіжне, Рівне, Скадовськ, Суми, Ужгород, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Южне.

Клуб Активної Громади (1)

Запрошуємо до участі депутатів місцевих та обласних рад, їх помічників, представників ГО, експертів, активних громадян, бізнесменів, студентів та всіх, хто хоче розвивати своє місто.

Модератором та організатором зустрічей виступає координатор/ка ВІ «Активна Громада» у відповідному місті. Тому, звернувшись до них, можна дізнатися дату зустрічі й тему чергового засідання Клубу.

Організатори Клубу заздалегідь анонсують тему засідання, запрошують спікерів для того, щоб учасники могли отримати ґрунтовну та актуальну інформацію.

За словами регіонального координаторки Наталії Малиновської, на засіданнях у Рівному вже піднімалися теми впровадження публічних консультацій як інструменту участі громади.

«Ми також презентували ресурс «Ваша думка», обговорювали питання, які варто було б виносити на публічні консультації, задля того, аби кожен громадян мав змогу вплинути на прийняття рішення. Ще однією з тем засідань були вибори та виборче законодавство, а саме новації, що пропонуються у проектах законів про виборчий кодекс Учасники», – додала Наталія.

Клуб Активної Громади (2)

Зауважимо, що засідання Клубу – це не скучні лекції й тони інформації. Це збори у форматі тренінгів, презентацій, майстер-класів, виступів успішних мешканців міста та України, експертів, обговорень проблем міста і впровадження реформ.

Детальніше про засідання можна дізнатися в регіональних координаторів, контакти яких розміщені на сайті Інституту «Республіка» у розділі  – регіональні представництва.

Варто додати, що Клуби будуть діяти в 30-ти населених пунктах по Україні, інформація про їх відкриття та діяльність буде оновлюватися.

Примітка. Клуби діють у межах проекту «Активна Громада: право вибору», що реалізовується у 30-ти населених пунктах України. Даний проект впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).