На День Незалежності України в Первозванівській сільській ОТГ люди найбільше очікують на святковий концерт місцевих колективів!

У Первозванівській сільській ОТГ, Кропивницького району, завершилася перша публічна консультація з використанням он-лайн інструменту «Ваша думка».

Публічна консультація тривала з 6 по 20 серпня. На обговорення виносилося  питання:

Проведення якого заходу у Первозванівській сільській ОТГ ви очікуєте на День Незалежності України?

  1. Виставку декоративно – ужиткового мистецтва;
  2. Святковий концерт місцевого колективу;
  3. Святкову дискотеку.

У обговоренні взяли участь 129 мешканців Первозванівської ОТГ. З них 44% очікують у день Незалежності України на святковий концерт місцевих колективів, 33% хотіли б відвідати виставку декоративно – ужиткового мистецтв, а 23% отдали всій голос за проведення святкової дискотеки.

68772332_1079922425730311_382209191210647552_n

Дана публічна консультація була гарним інструментом у діалозі місцевої влади та громади Первозванівської сільської ОТГ. Цікаво, що пріоритетні плани заходів з нагоди Дня Незалежності України, які ми планували спільно з громадськими активістами співпали. Ми і далі налаштовані використовувати публічну консультацію для того, щоб чути думку наших людей. Ми сподіваємося залучати їх до прийняття рішень та приймати ті рішення, які підтримує громада, – розповідає Первозванівська сільська головиня Прасковія Мудрак.

Публічна консультація – це один з інструментів демократичного впливу громадян на суспільно-важливі рішення, які приймають органи влади.

Результати публічної консультації будуть прийнятті місцевою владою до уваги під час остаточного прийняття рішення.

За більш детальною інформацією звертайтеся до регіонального координатора ВІ «Активна Громада» Анатолія Стояна тел. (095) 166-39-29.

Примітка. Публічні консультації проходять у межах проекту «Задай курс владі» за підтримки Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин (NDI).