У Хмельницькому ще тиждень триватиме публічна консультація щодо визначення локацій для

ІІІ Фабрики освітніх ідей.

Хмельничани мають змогу обрати локації, які будуть обов’язково представлені на ІІІ Фабриці освітніх ідей. Публічна консультація з цього приводу розпочалася ще 11 липня та триватиме до 15 серпня.  За цей час, участь у обговорені взяли 260 осіб. Запрошуємо усіх, хто ще не долучився до обговорення, взяти участь у публічній консультації та обрати локацію для ІІІ Фабрики освітніх ідей.

Станом на 6 серпня маємо наступні результати:

хмельницький локації пк

Усі бажаючі можуть надсилати свої пропозиції за посиланням: https://vdmk.org/2270/ або СМС з текстом «2270 (пробіл) номер відповіді» на номер 093-177-00-35. *(вартість смс згідно з тарифом вашого оператора).

Публічна консультація організована ВІ “Активна Громада” спільно з Департаментом освіти та науки Хмельницької міської ради. Обговорення відбувається до початку навчального року, адже це дасть можливість розпочати навчання з проведення креативного заходу.

Зразок тексту

Проміжні результати публічної консультації мене радують. До завершення голосування ще 9 днів, а свою думку вже висловили 260 мешканців Хмельницького. Звичайно, ми б хотіли, щоб участь у публічній консультації взяло якомога більше людей. І я думаю, що до завершення голосування кількість учасників збільшиться. Також, цікаво спостерігати, як змінюються результати. Проміжні результати 23 липня показували, що найбільше голосів віддали за “локацію з експериментами та дослідами”. Як ми бачимо, зараз лідирує варіант “локація з новаціями в освітньому процесі”. Цікаво, яким буде остаточний результат?, – ділиться враженнями Юлія Мазур, регіональна координаторка ВІ “Активна Громада”.

Детальнішу інформацію можна отримати у регіональної координаторки Інституту «Республіка» Юлії Мазур за телефоном +38(097)226 31 89.

Примітка. Публічні консультації проходять у межах проекту «Задай курс владі» за підтримки Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин (NDI).