Стартувала перша публічна консультація в сільській, Первозванівській ОТГ на Кіровоградщині

Інститут “Республіка” продовжує мотивувати громадян з різних куточків України бути активними та небайдужими. Одним з методів впливу громадян на рішення місцевої/державної влади є публічні консультації. Саме вони дозволяють владі чути думку населення та приймати рішення з її врахуванням.

За попередньою домовленістю із Первозванівським сільським головою Кропивницького району Прасковією Мудрак було вирішено провести публічну консультацію стосовно питання:

Який захід Ви очікуєте найбільше на день Незалежності України в Первозванівській сільській ОТГ?

Серед можливих варіантів:

  1. Виставку декоративно – ужиткового мистецтва.
  2. Святковий концерт місцевого колективу.
  3. Святкову дискотеку.

Обирайте за посиланням: https://vdmk.org/3854

Або надсилайте СМС з текстом «3854 (пробіл) номер відповіді” на номер 093-177-00-35.

PK Pervozvanivka

Ми зацікавлені в постійному діалозі з громадою. На мій погляд публічна консультація є простим і доступним інструментом, який дозволить почути думку молодих людей. Вони, в свою чергу, зможуть в короткий термін отримати результат своїх очікувань стосовно питання, яке їх цікавить. Це допоможе налагоджувати діалог з місцевою владою. А мешканці ОТГ ставатимуть активнішими», – зазначила  Первозванівський сільський голова Прасковія Мудрак.

Публічна консультація отриває : з 6 серпня до 21 серпня 2019 року.

То ж не зволікайте! Ваша думка дуже важлива!

Публічна консультація – це інструмент прямої демократії за допомогою якого влада отримує від громадян їх бачення, що стосується конкретного суспільно-важливого питання. Результати публічної консультації будуть винесені на обговорення під час прийняття рішень місцевою владою.

Контакти: Анатолій Стоян тел. (095) 166-39-29 регіональний координатор ВІ «Активна Громада».

 Публічні консультації проходять у межах проекту «Задай курс владі» за підтримки Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин (NDI).