Форум поєднав у собі декілька напрямків: туристичний, літературний, громадський, кінематографічний, театральний, музичний та фотомистецький. Тому, кожен знайшов собі заняття до душі.

22016713_1092770657526651_973878934_o

Протягом 21-23 вересня у Кам’янці-Подільському пройшов III Всеукраїнський культурний форум «Кам’яний острів». Організатором традиційно виступила ГО «Творче об’єднання письменників та художників «Кам’яний острів». Проте, цьогорічна подія порадувала учасників  низкою  різнопланових заходів, які мали характер не тільки мистецького напряму, але й громадського. Серед багатьох партнерів форуму були такі організації як Агенція сталого розвитку «АСТАР», клуб кіно «Атмосфера», ГО «Ініціатива та розвиток», аматорський театр ЛІНК, міський осередок товариства «Просвіта», а також представництво ВІ «Активна Громада» у Кам’янці-Подільському.

22016832_1092772840859766_50855184_o

Форум поєднав у собі декілька напрямків: туристичний, літературний, громадський, кінематографічний, театральний, музичний та фотомистецький. Зокрема, команда «Активної Громади Кам’янця-Подільського» мала змогу провести 2 заходи: історичний фотоквест «Зустріч епох» та презентацію діяльності ВІ «Активна Громада». Зокрема, у фотоквесті взяли участь 8 команд з навчальних закладів та молодіжної ради міста. Юнацтво, перевдягнувшись у історичні костюми різних епох місцевого дизайнера, переселенки з Криму – Ірини Шухтуєвої, змогли за допомогою своїх фотокамер обіграти тематику «Зустрічі епох» та поборотися за перші місця і призи. Загалом, кожен учасник отримав масу задоволення та зумів по-іншому поглянути на місто та його історію.

Активна Громада Кам'янець21

Не менш успішно пройшла презентація місцевого осередку Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада». Під час заходу регіональний координатор Христина Будурович розповіла про історію створення ГО «ВГО «Інститут «Республіка» та заснування ВІ «Активна Громада». Вона також поділилася основними досягненнями ініціативи в Кам’янці-Подільському, та представила низку реалізованих проектів та заходів. Зокрема, про студентський дебатний турнір, форум «Синергія влади та громади – можлива?/!», тренінги «Інструменти участі», квест «Інструменти участі» до презентації посібника та акцію «Диванна не/залежаність – українська не/залежність».

Активна Громада Кам'янець 21

«Форум дав нам можливість не тільки презентувати свою діяльність, а й налагодити корисні контакти. У майбутньому ми сподіваємось, що громадські осередки стануть партнерствами у нашій діяльності і ми зможемо обінюватися досвідом так, як у нас вийшло з ГО «Кам’яний острів», – ділиться враженнями регіональний координатор ВІ «Активна Громада» Христина Будурович.

Форуму мав на меті забезпечити платформу для презентації громадських та мистецьких проектів для молоді та тих, хто активно працює у сфері молодіжних ініціатив. А також сприяти культурному і духовному світогляду молоді. Завдяки форуму, створилися сприятливі умови для самореалізації творчого потенціалу молодих митців, та для побудови міжкультурного діалогу між представниками молодіжних громад різних регіонів України.