У червні розпочався проект “Фестиваль франківських дворів 2.0: від навчання – до згуртування”

 – Які асоціації у Вас викликає словосполучення “Китайська стіна”? – Китай, кам’яний мур, пам’ятка ЮНЕСКО, імператор Цінь Ши Хуан-ді… – Правильно. А відтепер “Китайська стіна” буде ще й асоціюватися з Фестивалем франківських дворів! Адже в будинку на вул. Гната Хоткевича, 54, в Івано-Франківську (ОСББ “Китайська стіна, 54”) відбулося чергове свято згуртування мешканців. Організаторами виступають Молодіжне телеБачення та ВІ “Активна Громада” в Івано-Франківську.

Фестиваль франківських двориків

Близько 250 учасників, серед яких – 150 дітей, взяли участь у різноманітних змаганнях і конкурсах: перегонах на самокатах, стрибках у мішках, змаганнях з кульками, змаганнях з бігу “у три ноги”, естафетах і командних іграх. Також були майстер-класи з виготовлення виробів із паперу та тістоліну, розважальна програма від міської пожежно-рятувальної служби, аквагрим і фокуси.

 – Вважаю, що такі свята необхідно проводити постійно. Я сама не вірила своїм очам, як бачила дітей і дорослих, які змагаються і веселяться разом. Була щаслива, коли бачила щасливі дитячі очі, які світилися від радості і тільки потихеньку питали, чи ще довго буде свято, бо вони не хочуть, щоб закінчувалося. Такі події дуже добре показують «голод» сучасного суспільства, яке здається має все для щастя, а основного, на жаль, не має!, – говорить Оксана Іванюк, голова правління ОСББ.

Фестиваль франківських двориків 2

Кульмінацією заходу стало нагородження активних співвласників “Китайської стіни, 54” у номінаціях “Золоті руки”, “Райська садівниця”, “Найактивніший критик”, “Найактивніший під’їзд”. Усі призери та учасники змагань і конкурсів отримали подарунки та солодке частування.

За словами учасників, свято наскільки сподобалося, що шкода було розходитися по домівках.

– Дякую за класне свято для дітей. Кажуть, що сучасні діти не вміють гратися нічим, окрім телефонів і планшетів. Сьогодні ми побачили, що це не так. Діти мають зараз все, окрім уваги та любові дорослих! – Надія, мешканка двору, 35 років.

Фестиваль франківських двориків 1

– Ви – молодці! Організували супер свято для дітей. Діти всі на емоціях, що не можна додому забрати. Всі хочуть ще! додав Олег, батько, 28 років.

Нагадаємо, що проект націлений на згуртування мешканців багатоквартирних будинків різних районів міста через спільне упорядкування дворів і неформальну комунікацію під час проведення Фестивалю франківських дворів.

Довідка. Проект “Фестиваль франківських дворів 2.0” реалізовується за підтримки Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада” Інституту “Республіка” та Національного Демократичного Інституту (NDI)».