У Хмельницькому триває публічна консультація щодо визначення локацій для ІІІ Фабрики освітніх ідей.

11 липня у Хмельницькому розпочалося публічне обговорення, в ході якого буде визначено локації, які обов’язково мають бути на ІІІ Фабриці освітніх ідей. Хмельничани мають змогу надсилати свої пропозиції за посиланням: https://vdmk.org/2270/ або СМС з текстом «2270 (пробіл) номер відповіді» на номер 093-177-00-35. *(вартість смс згідно з тарифом вашого оператора).

Станом на 23 липня маємо наступні результати:

проміжні результати Хмельницький ПК

Публічна консультація організована ВІ “Активна Громада” спільно з Департаментом освіти та науки Хмельницької міської ради. Активісти вирішили провести обговорення до початку навчального року, адже це дасть можливість зацікавити учнів/студентів та розпочати навчання з проведення креативного заходу.

Публічна консультація триватиме до 15 серпня! Усі жителі міста мають змогу долучитися до обговорення та висловити свою думку. Організатори візьмуть до уваги надіслані ідеї та зважатимуть на них під час прийняття остаточного рішення.

Зразок тексту

– Фабрика освітніх ідей у нашому місті буде проводитися вже втретє. Однак цього разу, організатори вирішили залучити мешканців міста до організації заходу та дізнатись їх думку. Основними учасниками заходу будуть представники навчальних закладів: учні, вчителі, батьки, студенти та викладачі. Хмельничани позитивно сприйняли можливість долучитися до обговорення. Вони говорять, що їм приємно знати, що з ними радяться та їх думка важлива. Як бачимо, за проміжними результатами консультації найбільшу підтримку отримує 4 варіант “локації з дослідами та експериментами”. Побачимо чи зміняться результати до 15 серпня, – розповідає регіональна координаторка ВІ “Активна Громада” Юлія Мазур.

Детальнішу інформацію можна отримати у регіональної координаторки Інституту «Республіка» Юлії Мазур за телефоном +38(097)226 31 89.

Примітка. Публічні консультації проходять у межах проекту «Задай курс владі» за підтримки Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин (NDI).