Креативні заходи, дебати, професійний розвиток та експрес-тренінги – це далеко не все, що чекатиме на учасників Форуму Активних Громадян.

23 грудня, з 9:00 до 18:00
м. Київ, вул. Володимирська, 49 А,
освітній простір “Інверія”

Захід пройде за системою “баркемпу” – учасники самостійно зможуть обирати для себе навчальні та креативні сесії від провідних експертів громадських, державних та міжнародних організацій.

Організатори підготували понад 30 сесій у рамках 4-х навчальних панелей:

  1. Креативні заходи: форум-театр, ігри-моделювання, арт-активізм, розробка слоганів за форматом Люша;
  2. Дебати за темою: “Участь громадян у національних реформах”;
  3. Професійний розвиток: моніторинг органів влади, розробка стратегії міст, Е-демократія, робота з волонтерами та ін.;
  4. Експрес-тренінги для громадян: “Громадські слухання”, “Місцева ініціатива”, “Електронні петиції”, “Повноваження органів місцевих рад” тощо.

Запрошуємо до участі активних громадян, представників громадських організацій, ОСББ, ОСН, політичних партій та органів місцевої влади, а також журналістів з різних куточків України.

Участь у заході зможуть взяти 120 осіб, для цього необхідно заповнити РЕЄСТРАЦІЙНУ ФОРМУ до 16 грудня. По закінченню реєстрації, відібраним учасникам надійде запрошення, яке потрібно буде роздрукувати та показати під час заходу 23 грудня.

Організатори форуму – Національний демократичний інститут міжнародних відносин, Інститут “Республіка” та Центр UA, за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку та Уряду Канади.

Організатори покривають проїзд та харчування учасників.
Учасники повинні бути присутніми протягом усього форуму.

За додатковими питаннями звертайтесь за телефоном: (095) 044 76 00 –  Наталія.