21 квітня відбувся регіональний етап дебатного турніру із політичних реформ в м. Запоріжжя. Турнір проводиться в межах проекту «Активна Громада: право вибору», що реалізовується в 30-ти містах.

В боротьбі за перемогу взяли участь студенти 1-2 курсів вищих навчальних закладів нашого міста. Дискусія видалася настільки запеклою, що журі навіть довелося призначити додатковий раунд, щоб визначити переможців!

Найвправнішими молодими дебатерами Запоріжжя стали:

1 місце – Назар Ребро (Класичний приватний університет)

2 місце – Владислав Тупіков (Запорізька державна інженерна академія)

3 місце – Маргарита Будко (Запорізька державна інженерна академія)

0424_5

Суддями турніру були:

Олександр Константинов – депутат, голова фракції «Солідарність» у запорізькій міській раді

Іван Черкашин – адвокат

Ольга Вакало – журналістка UA: Суспільне Zапоріжжя

Анна Дворна – громадська діячка, голова ГО «Спільно HUB»

Команда переможців отримає можливість поїхати на Національний дебатний турнір, що відбудеться у Києві. Бажаємо всім учасникам подальших успіхів і досягнень!

0424_4

Детальнішу інформацію можна отриматиЛапікова Олеся, комунікаційна координаторка ВІ «Активна Громада», телефон: 066 8 716 719

Примітка. Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та за консультаційної підтримки проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!».