Скадовщина визначилася з переможцями регіонального дебатного турніру

Так, на Національному дебатному турнірі з політичних реформ у Києві Скадовськ і всю Херсонську область представлятимуть учні 9-го класу спеціалізованої ЗОШ I-III ст. «Академія творчості» – Дмитро Олійник та Марія Колотило.

скадовськ дебати 3

За висновками суддів: голови громадської ради при Скадовській держадміністрації Ірини Бартчук та координаторки “Активної Громади” Валентини Пономаренко, – ці учні набрали найбільшу кількість балів.

Присутні зауважили, що регіональні дебати проходили жваво і цікаво, молодь показала  результат та знання.

скадовск дебати 2

Судді відзначили, що досить складно було визначити переможців, адже кожен учасник мав сильні сторони й аргументи під час гри. Школярі відстоювали свою позицію та наводили відповідні аргументи за обраними темами: «Верховна Рада України повинна прийняти виборчу реформу» та «Кандидати повинні нести відповідальність за свої програми».

Рівень правових знань був продемонстрований старшокласниками: сучасна молодь добре орієнтується у актуальних питаннях сьогодення. Зокрема, учні цитували законодавство України, яке регулює виборчий процес; спиралися на матеріали громадських та аналітичних центрів, які досліджували програми кандидатів.

скадовськ дебати 1

“Великим задоволенням було слухати гостей дебатного турніру, які долучилися до проведення дебатів і безпосередньо задавали командам питання із залу! Радує, що молодь все більше і більше бере участь у подібних заходах й активно висловлює свою думку! Ще раз вітаємо наших призерів та бажаємо їм успіху у виступі на національному рівні”, – поділилася враженнями Валентина Пономаренко.

Нагадуємо, що дебатний турнір у Скадовську організовується вже третій рік поспіль ВІ «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Дебати проходять у межах проекту «Активна Громада: право вибору». Він впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).