Фінал інтелектуальних битв серед молоді, де визначили переможців, які представлять Кам’янець-Подільський на всеукраїнському рівні, відбувся.
17 квітня, у сесійній залі міської ради завершилися студентські дебати. У турнірі взяли участь представники 4 коледжів міста, які відстоювали свої позиції щодо політичних реформ.
Тема фінальної дискусії: «ВРУ має покращити державне фінансування політичних партій».
Студенти коледжів міста висвітлювали її з різних сторін, доводячи доцільність впровадження фінансування та вводячи нові, альтернативні пропозиції. Дискусія між командами велася в межах правил британського парламенту, де аргументовано і обґрунтовано студенти відстоювали ту позицію, яка випала їм на жеребкуванні. Координатори «Активної Громади» говорять, що саме за такими впевненими, амбітними та талановитими студентами майбутнє.
Грі передував виступ тренера з ораторського мистецтва, Андрія Мельника, який завітав, щоб підтримати учасників та дати їм корисні поради перед виступом.
Суддями були:
- Тетяна Білецька, кандидат соціологічних наук, викладач КПНУ ім. І. Огієнка;
- Лілія Шкира; заступник завідувача відділу молоді та спорту департаменту гуманітарної політики;
- Михайло Будурович, регіональний координатор ВІ «Активна Громада».
Переможцями інтелектуальних турнірів стали – Едуард Твердохлібов і Діана Демидас – студенти Податкового коледжу. Саме вони будуть представляти Кам’янець-Подільський на Всеукраїнському національному турнірі у Києві!
«Фінал дебатного турніру був для мене в першу чергу викликом, адже я прекрасно розуміла що наступний крок це всеукраїнський турнір. Під час дебатування мене переповняли шалені емоції: злість, хвилювання, задоволення. Це нереально круте відчуття, коли є молоді люди, які кайфують від цього разом із тобою. Основне наше завдання було показати командну гру, адже це на нашу думку невід’ємна складова у дебатах. Незважаючи на те що було важко, нам це вдалося і ми залишились задоволені!» – переможниця дебатного турніру Діана Демидас.
Довідка. Дебати проходять у межах проекту «Активна Громада: право вибору». Проект впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).