Дебатна лихоманка дійшла до Хмельницького. Для участі у турнірі не потрібно було бути професійним дебатером і результатів аналізів ми теж не вимагали.

хмельницький

Дебатний турнір відбувся 08 квітня в приміщенні Громадської організації «АСТАР». Учасники озброїлись бажанням повправлятись у вмінні переконувати та відстоювати свою точку зору.

хмельницький 5

Учасниками турніру були студенти з Хмельницького національного університету, Хмельницького університету управління та права, Хмельницької гуманіторно-педагогічної академії та молодь міста.

Перед початком турніру координаторка ВГІ «Активна Громада» у Хмельницькому Мазур Ю. провела бриф на тему політичних реформ. Даниленко Дмитро – головний суддя турніру, провів тренінг по правилах дебатів.

хмельницький 1

Темами для дебатних ігор стали:

  • Ця палата має заборонити популізм в програмах кандидатів в президенти
  • Ця палата має заборонити критику програм кандидатів в президенти опонентами
  • Ця палата має запровадити відповідальність за невиконання передвиборних обіцянок та пунктів програми Президентом України

У запеклому ораторському батлі перемогу здобула команда  у складі Ольги Мороз  та  Теодора Мартищука. Найкращими ораторами стали Андрій Кухарук та Олександр Тавровецький. Переможці отримали подарунки від ВГІ «Активна Громада» та партнерів турніру.

хмельницький 2

«Цікавий досвід в участі в дебатах, а ще краще, коли твоя команда виграє. Злагоджена команда та чітка стратегія. Дякую ВГІ «Активна Громада» за запрошення та за подаруночок. Всім раджу спробувати свої сили!» – Ольга Мороз

У ході турніру учасники попрактикувалися в ораторському мистецтві, навчилися переконувати, аргументовано доносити свою точку зору. Також вони підвищили рівень політичної свідомості, дискутувати на тему політичних реформ, дізналися про діяльність ВІ “Активна Громада”.

хмельницький 4

«Плюс ще один дебатний турнір,  плюс отриманий досвід та гра з дійсно крутими людьми. І все це Активна Громада Хмельницького та дебатний турнір з політичних реформ «DeBattle» , Дякую за дійсно гарно проведений час та чудовий настрій! Попереду ще більші вершини!» – зауважила учасниця Анастасія Лєснік.


 Організатори та учасники залишилися задоволеними проведеним турніром, отриманими навичками та щирими емоціями.

хмельницький 6

Примітка. Дебатні турніри проходять у межах проекту «Активна Громада: право вибору», що впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та за консультаційної підтримки проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!».