Ще одне місто визначилося з кращою командою дебатерів

У четвер, 18 квітня  у приміщенні Коаліції Громадських організацій Тернополя «Тернопільський центр реформ» відбувся Дебатний турнір. Традиційно, щороку він проводиться за ініціативи ВГО “Інститут “Республіка” та “Активної Громади”.

Дебатний турнір став можливістю для студентів із  університетів Тернополя отримати досвід у красномовстві, стати більш обізнаним у політиці та позмагатися між собою за головний приз. Окрі того, команда-переможець поїде на Національний дебатний турнір у м. Київ.

У ролі суддей  на Дебатному турнірі були: регіональна координаторка ВІ «Активна Громада» в Тернополі Юлія Янчинська та громадсько-політичний діяч Олег Грушицький.

Оцінювали учасників за такими критеріями: ораторське мистецтво, дотримання часу, тематика розмови, командна гра і звісно аргументація. Команди проявили неабияку активність і запекло змагалися між собою. У результаті перемогу отримали студенти Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Полюя – Курило Дмитро та Микола Макаренков.

Тернопіль, дебати

Саме вони – представники Тернополя – будуть виборювати перемогу на Національному дебатному турнірі в Києві.

Гра дебати націлена на  підвищення свідомості та політичної просвіти молоді, залучення її до дискусії про політичні реформи, розвиток потенціалу та творчих здібностей.

За детальною інформацією звертайтеся до координатора заходу Небожука Романа (e-mail: mrnebo@gmail.com, номер телефону: 0969871604).

Довідка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності ГО «ВГО «Інститут «Республіка». Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).