Близько 300 учасників із різних регіонів України обмінювалися досвідом, історія успіху та налагоджували  «партнерство заради змін» під час форуму в Черкасах. 

23 листопада відбувся третій Міжрегіональний форум інститутів громадянського суспільства «ГРАНТуємо зміни 3.0». Всеукраїнську ініціативу «Активна Громада» представляли регіональний координатор у м. Горішні Плавні Володимир Дмитренко та активістка Софія Макаренко.

Активна Громада Горішні Плавні форум

 Під час Ярмарку вони презентували діяльність Інституту  «Республіка» в межах кампанії «Активна Громада: право вибору». Також у ході заходу розповсюджували посібники «Інструментарій для громадян», лефлети «Нащо нам вибори?» та «Інструменти участі», річні звіти Інституту.

Активна Громада в ГП форум

Окрім цього, активісти знайомили присутніх з Петицією до Верховної Ради України та Міністрерства внутрішніх справ. Таким чином, під час форуму вдалося зібрати 118 підписів під петицією щодо невідворотності покарання за порушення виборчого законодавства.

Метою  заходу було створити платформу для обміну ефективними практиками співпраці ГО, влади та бізнесу. Також надати учасникам нові знання щодо методик налагоджування партнерства та реалізації власних проектів за допомогою партнерства.

Активна Громада ГП форум

«Вважаю, що участь у якнайбільшій кількості подібних заходів додає нам пізнаванності, допомагає поширити інформацію про наші досятнення, ініціативи та організацію загалом. А ще тут легко знайти однодумців, активістів, прихильників, і звісно, партнерів», – зауважив Володимир Дмитренко, координатор «Активної Громади» у Горішніх Плавнях.

Додамо, що це вже втрєте Черкащина збирає прогресивну та активну частину громадян, аби спонукати їх до змін, навчити новому та надати змогу знайти нові можливості для подальшого розвитку. Цьогорічний захід проходив за ініціативи Департаменту регрозвитку та Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА. Також долучилися громадські організації Черкащини та небайдужі громадяни.