Конституція є Основним Законом держави і суспільства. Рівень розвитку суспільства визначається, в тому числі, і рівнем обізнаності громадян з її основними положеннями. До того ж, знання Конституції дозволяють краще зрозуміти закономірності розвитку держави, політичні процеси, причини і наслідки дій основних акторів політичної сцени. Але найголовніше – Конституція проголошує права та обов’язки людини і громадянина. Тож, пропонуємо вам разом розібратися, чи всі громадяни обізнані з основними положеннями Конституції та чи можуть вони відстояти свої права, коли їх порушують. Окрім того, ви зможете дізнатися про основні зміни, яких Конституція може зазнати в найближчий час. Про все це розповість Юлія Кириченко, експертка з питань конституційного права ЦППР.

ДАТА: 24 червня 2020 року

ЧАС: 14:00 – 15:00

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ можна за посиланням: https://cutt.ly/OuVVVHv

Запрошуємо до участі активних громадян, депутатів місцевих рад, їх помічників, громадських діячів міста, мешканців об’єднаних територіальних громад, студентів та всіх, хто хоче знати більше про Конституцію України та про те, як навчитися відстоювати свої законні права.

Учасники Клубу Активної Громади отримають відповіді на такі питання:

  • На скільки громадяни знають Конституцію?
  • Як громадяни застосовують ці зання: чи захищають свої конституційні права?
  • Коли Конституція стане настільною книгою для українців?
  • Оновні зміни, яких Конституція може зазнати в найближчий час.

Вебінари спрямовані на підвищення системного впливу громадян на політичні процеси в Україні через освіту. Разом ми змінюємо людей, щоб змінити країну!

Участь в заході БЕЗКОШТОВНА.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Душка – організаторка заходів Інституту “Республіка”,

телефон: +380961724018;

електронна пошта: event.inrespublica@gmail.com

Довідка. Клуби Активної Громади – діалог з громадянами про політичні реформи, відбуваються в рамках проекту «Право вибору», що підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI) за фінансування наданим Агентством США з Міжнародного Розвитку.

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.