Як часто ми стикаємося із ситуаціями, коли наші права порушують? А як часто бувають ситуації, коли ми навіть не знаємо, що їх порушили? Насправді ж, Конституція для нас – це потужний інструмент, за допомогою якої ми можемо мужньо відстоювати свої права. Тож, пропонуємо вам запустити процес поглиблення правових знань, аби ввімкнути суперсилу Основного закону на повну потужність!

Всеукраїнська Ініціатива “Активна Громада” оголошує “Тиждень Конституції” і запрошує всіх активних громадян взяти участь у Всеукраїнській акції “Активуй Конституцію!”.

Ідея акції полягає в тому, щоб записати коротке відео (до 2 хв), в якому потрібно зачитати одну статтю Основого закону України на вибір і пояснити, як ви її розумієте, що про це думаєте. Наразі тривають публічні консультації щодо весення змін до Конституції України. Якщо у вас є пропозиції, які зміни необхідно внести, щоб підсилити свої права, ви можете про це теж сказати у відео і, таким чином, долучитися до творення змін у нашій країні!

Надалі ви передаєте естафету необмеженій кількості людей,  призначивши кожній людині номер статті КУ, яку вона має прочитати і так само прокоментувати. До публікації просимо додавати хештег #АктивуйКонституцію, тегати офіційну сторінку ВІ “Активна Громада” у Facebook та Instagram, а також – тегати людей, яким ви передаєте естафету. Також зробіть пост видимим “для всіх”, а акаунт – відкритим.

Відео можна записати вдома, на головній вулиці міста, на пляжі, на городі, будь-де. Бо неважливо, де працюємо чи відпочиваємо, ми всі маємо знати Конституцію України.

Старт акції: 24 червня 2020 року. 

Опублікувати відео потрібно: до 29 червня, до 15:00.

Найактивніші учасники, які зможуть залучити найбільшу кількість людей та учасники, які запишуть та опублікують найкреативніші відео – отримають від ВІ “Активна Громада” заохочувальні призи: перше місце: книга і брендована чашка ВІ “Активна громада”, друге – ексклюзивна екосумка, третє – чашка “Активної громади”. 

Результати конкурсу будуть опубліковані 29 червня о 20:00. 

Тож, не зволікайте! Давайте разом активувати Конституцію України!

#Активуй_Конституцію #АктивуйКонституцію

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.