Все про депутатів та їхню діяльність!

У березні 2020 року ВІ “Активна Громада” почала вести свій YouTube-канал. Ви ще не підписались на нього? Тоді мерщій підписуйтесь 🙂 З березня 2020 ми вже опублікували 240 відео різного формату на актуальні теми та за участі великої кількості експертів.  Тож тепер ми вирішили систематизувати наш матеріал у короткі дайджести, аби вам було легше знаходити відео, які вам цікаві, чи корисну інформацію, яку ви потребуєте.

І наш перший дайджест присвячений депутатським корпусам місцевих органів влади. На сьогодні це доволі важлива інформація, адже прийшов вже час аналізувати початкову діяльність обраних нами депутатів.

Якщо ви хочете налагодити комунікацію з депутатом вашого округу – це відео для вас! “Депутати союзники // Відеоблог Активної Громади – Випуск 28

Не знаєте функції депутатів? Але хочете дізнатися? Запрошуємо до перегляду відео “Депутат зобов’язаний//Відеоблог Активної Громади. Випуск 48”

Ви обрали депутата до органу місцевої влади та зацікавилися, як же саме він захищає ваші інтереси як члена громади? Роз’яснення у відео “Як депутат представляє наші інтереси?// Відеоблог Активної Громади. Випуск 50”

В момент, коли приходять вибори, важливо бути впевненим в тому, що зробили правильний вибір. І щоб перевірити чи є підстави для сумніву у власному виборі – наступне відео для вас –  “Активні виборці. Як обрати кандидата на виборах? / Відеоблог Активної Громади №57”

Чи думали ви хоч раз, що є ймовірність того, що ваш депутат брехун, недоброчесний або ж крадій? Ми навчимо вас перевіряти вашого кандидата на чесність у відео “Депутат НЕ баяніст!//Відеоблог Активної Громади №59”

Депутат обирається до органу місцевого самоврядування вже не вперше і чомусь кожні вибори він говорить про свої славетні подвиги, яких ніхто не бачив, або ж ви помічаєте відвертий наклеп на його опонентів. Що ж, радимо вам відео “Чому деякі кандидати говорять неправду?//Відеоблог Активної Громади №60”

Ми впевнені, що необхідно знати чим же займаються депутати та як правильно реагувати на їхню діяльність, якщо вона працює не на користь громади! А наші відео вам в цьому допоможуть! Підписуйтесь на наш YouTube-канал.

В наступному дайджесті очікуйте на підбірку відео про права громадян у громадських місцях. Допоможемо вам розібратися як захищати свої права як споживача, відвідувача закладів та користувача державними послугами. До зустрічі!

Примітка. Місія “Активної Громади”: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності.