13 жовтня у різних містах України пройшла Всеукраїнська акція з висадки дерев “Алея вільних людей”. Акція пройшла напередодні Дня захисника України. Вона об’єднала зусилля небайдужих громадян для того, щоб подякувати українським військовим і добровольцям, які щодня боронять безпеку нашої країни. А також для того, щоб посприяти озелененню міст і як символ волі та відповідальності громадян: з деревцями тепер потрібно доглядати, поливати їх, аби росли великими та милували око мешканців.  

“Алея вільних людей” в Києві. В Оболонському районі столиці команда ВІ “Активна Ггромада” та друзі організації  висадили 18 саджанців, серед яких: сакура, бобовник та тамаріс.

Наймолодшому активісту Святу, який взяв участь у акції, 2 рочки. Він, як справжній чоловік, вже посадив своє перше дерево!

Окрім столиці, акції пройшли ще в 13 містах України. В інших містах ще планується висадка алей. Організацією займалися регіональні координатори ВІ “Активна Громада”. До них доєдналися місцеві активісти, школярі, студенти, а у місті Скадовську, Херсонської області на допомогу прийшли військовослужбовці.

Всеукраїнська акція “Алея вільних людей” у Запоріжжі

Всеукраїнська акція “Алея вільних людей” в Одеській області

Всеукраїнська акція “Алея вільних людей” у Чернівцях

Всеукраїнська акція “Алея вільних людей” у Полтаві

Всеукраїнська акція “Алея вільних людей” у Хмельницьком. Тут сакури допомагав висаджувати громадянин Бразилії. Ось так “Активна Громада” об’єднує не тільки українців:) 

Всеукраїнська акція “Алея вільних людей” у м. Кам‘янець-Подільський

Всеукраїнська акція “Алея вільних людей” у м. Краматорськ

Всеукраїнська акція “Алея вільних людей” у м. Дніпро

Всеукраїнська акція “Алея вільних людей” у м. Черкаси

Всеукраїнська акція “Алея вільних людей” у м. Скадовськ, Херсонська область

Всеукраїнська акція “Алея вільних людей” у м. Черкаси

Всеукраїнська акція “Алея вільних людей” у м. Добропілля, Донецька область

Всеукраїнська акція “Алея вільних людей” у м. Житомир у відео-сюжеті

Всеукраїнська акція “Алея вільних людей” у м. Харків

Немає опису.

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.