Клуб Активної Громади: діаспора проводить онлайн-зустрічі з успішними українцями, які вже багато років живуть за кордоном. Під час минулих зустрічей познайомилися з українцями з 9 країн, де вони підтримують і розвивають українську культуру у міграції.

Під час нової зустрічі “Активна Громада” познайомить вас з Сергієм Пудічем – українцем, який переїхав жити та працювати у кіноіндустрії до Китаю. Разом з Сергієм дізнаємося про життя, громадянську активність та діяльність української діаспори у далекосхідній країні. Поговоримо також про культуру Китаю, її особливості та можливості для професійного розвитку.

Про спікера

Сергій Пудіч — український продюсер, режисер та автор сценаріїв з Одеси, Україна. За освітою магістр політичних наук та бакалавр психології. З 2010 року почав знімати соціальну та комерційну рекламу, яка перемагала у різних всеукраїнських та міжнародних конкурсах та фестивалях.

У 2012 він заснував кінокомпанію EasyLiving Films, яка спеціалізується на виробництві соціальних фільмів. 2015 за підтримки посольства Німеччини зняв свій перший короткометражний фільм «Замовлення» на антикорупційну тематику. 2016 провів прем’єру повнометражного документального фільму «Симфонія живопису Вадима Кучера-Куцана» у стінах Одеського Національного Театру Опери та Балету, а також короткометражного фільму жахів «Мисливці за Металом» у Нью-Йорку.

Наприкінці 2017 закінчив виробництво короткометражної чорної комедії «Crabgirl», фестивальна дистрибуція якої розпочалася у лютому 2017 у Венесуелі. В квітні 2018 року фільм отримав Bronze Remi Award на 51st WorldFest-Houstion Film Award в США. 

 Отримав звання «Режисер Року» у 2016 і 2017 в рамках премії «Творча Молодь Одещини», багаторазовий фіналіст та переможець фестивалів соціальної реклами Molodiya Festival та «Iнший погляд».

Загалом має більш нід 100 нагород за його фільми, реклами та музичні відео.

Розмову проведуть: 

Інна Душка, організаторка заходів Інституту “Республіка” та ВІ “Активна Громада”

Сергій Толстіхін, координатор ВІ “Активна Громада” Хмельницького.

«Активна Громада» запрошує громадських активістів, представників місцевого самоврядування, мандрівників, та всіх активних громадян до обговорення.

Дата: 22 жовтня 2020 року

Час: 18:00 – 19:30

Місце: онлайн-платформа ZOOM (посилання буде надіслане зареєстрованим учасникам).

Зареєструватись можна за посиланням: https://bit.ly/3lRFaBp

Участь в заході БЕЗКОШТОВНА.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Душка – організаторка заходів Інституту “Республіка”,

телефон: +380961724018; 

електронна пошта: event.inrespublica@gmail.com

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.