Чи може громадська організація отримати приміщення в оренду за ціною нижчою, ніж ринкова? Після внесення змін до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» громадські організації були вимушені стикнутися з новою процедурою укладення договорів оренди. І тепер цей шлях став не просто «тернистим», а іноді – неможливим для деяких організацій.

Під час вебінару дізнаємось:

  • хто може отримати комунальне приміщення в оренду;
  • які документи і кому подавати;
  • чим відрізняється аукціон від конкурсу;
  •  чи може громада надати знижку на оренду приміщень (всім відома оренда «за 1 гривню»).

Також розповімо про ініціативну групу, яку створили представники громадських організацій в місті Одесі, для вирішення питань оренди приміщень.

Вебінар орієнтований на членів громадських організацій, представників органів місцевого самоврядування, активістів, та тих, хто цікавиться темою оренди приміщень комунальної власності за новим законодавством.

СПІКЕРКА: Ганна Ільіна, регіональна координаторка ВІ «Активна Громада» в м. Одеса

КОЛИ: 7 липня 2021 р.

ЧАС: 16:00-17:30

МІСЦЕ: онлайн-платформа ZOOM (посилання буде надіслане зареєстрованим учасникам).

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ можна за посиланням: https://forms.gle/BAorUt893g1v8uCp8

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Душка, організаторка заходів Інституту «Республіка»,

телефон: +380961724018;

електронна пошта: event.inrespublica@gmail.com

Вебінар орієнтований на членів громадських організацій, активістів, журналістів та тих, хто цікавиться темою проведення різноманітних заходів.

Довідка. Заходи відбуваються в рамках проєкту “Право вибору”, що підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI) за фінансування наданим Агентством США з Міжнародного Розвитку.

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток  громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.