Екологія – це залежність майбутнього від сьогодення. Від того, наскільки відповідально ми ставимося до використання природних ресурсів, користування пластиком та поліетиленом, до сортування сміття тощо залежить, якою буде наша планета завтра. Саме тому так важливо підвищувати рівень екологічної свідомості та дбайливо ставитися до нашого спільного дому – Землі.

Хочете дізнатися, як якісна інформаційна кампанія впливає на розвиток екологічного руху в громаді, як комунікувати з владою та що має робити ініціативна група, аби популяризувати життя в стилі еко у своєму місті?

Тоді запрошуємо реєструватися на навчання в Школі «Активної Громади»: «Розвиток екологічного руху».

Тренерка: Людмила Черненко, очільниця екозахисної ініціативи Ecofriendly Ukraine, бізнес-тренерка, психологиня. 

Теми навчання:

1. Якісна робота команди ініціативної групи;

2. Комунікація з органами влади

3. Якісна інформаційна кампанія

ДАТИ: 6, 13, 16 липня 2021 року

Час: 16:00-17:30

МІСЦЕ: онлайн-платформа ZOOM (посилання буде надіслане зареєстрованим учасникам).

Зареєструватися можна за посиланням: https://cutt.ly/emdpXrp

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Душка, організаторка заходів Інституту «Республіка»,

телефон: +380961724018;

електронна пошта: event.inrespublica@gmail.com

Школа орієнтована на еко-активістів, волонтерів, членів громадських організацій, активістів у сфері захисту довкілля, журналістів та тих, хто цікавиться темою життя  стилі еко.

Довідка. Школа проходить в рамках проекту «Право вибору», що підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI) за фінансування наданим Агентством США з Міжнародного Розвитку.

Примітка. Місія “Активної Громади”: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту “Республіка”. Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.