Хмельничани вирішують чи потрібні в парку Т.Шевченка додаткові атракціони.

Парк імені Тараса Шевченка – одне з найулюбленіших місць відпочинку хмельничан, особливо молоді та дітей. Увагу мешканців привертають встановлені в парку металеві фігури Миколи Мазура, а також фонтани та яскраві клумби. Тут завжди людно та чути дитячий сміх. 

Минулого року розпочалося оновлення дитячого майданчику в парку та перетворення його на сучасний ігроленд. Тут вже встановили сучасні атракціони та гірки, хоббітони, інклюзивні гойдалки, зростоміри та канатні комплекси. Також, було встановлено сучасне обладнання для дітей з обмеженими фізичними можливостями – це гойдалка та дві каруселі. Подібного у Хмельницькому раніше не було. 

Оновлення майданчика майже завершено і велика кількість дітей вже з задоволенням відвідують його. Представники управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради задумалися, чи достатньо наявних атракціонів та каруселів, чи можливо є потреба в додаткових платних розвагах для дітей?

88434821_544448029533803_4684083975738621952_n

– Оновлений майданчик вже радує хмельничан своїм сучасним виглядом та оригінальними атракціонами. На майданчику завжди багато дітей, які з радістю тестують ці каруселі. Однак, ми вирішили дізнатися чи достатньо наявних розваг для дітлахів. Тому ми звернулися до представників ВІ “Активна Громада” у Хмельницькому, щоб запитати хмельничан чи потрібні їм додаткові платні атракціони, – розповідає Новачок Василь Пилипович, керівник управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради.

Хмельничани мають відповісти на запитання: “Бути чи не бути додатковим платним атракціонам у парку імені Т.Шевченка?”.

Варіантів відповідей всього два:

  1. Так
  2. Ні.

Публічна консультація щодо цього питання триватиме до 1 квітня 2020 року.

Свою думку можна висловити за допомогою електронного сервісу “Ваша Думка”, обравши відповідь за посиланням або надіславши СМС з текстом “5958 (пробіл) номер відповіді” на номер 093-177-00-35. *Ціна смс згідно з тарифом вашого оператора.

88953977_826532904493424_6245312082552553472_n

– Публічні консультації –  це ефективний та водночас простий спосіб спільного прийняття рішень в громаді. А рішення щодо благоустрою є надзвичайно актуальними та викликають жвавий інтерес у громадян, адже безпосередньо стосуються комфортного проживання в місті. Чудово коли влада консультується з громадянами та запитує їхню думку. Тому, запрошуємо хмельничан долучатися до обговорення та допомогти прийняти рішення щодо атракціонів у парку Т. Шевченка, – розповідає Юлія Мазур, регіональна координаторка ВІ “Активна Громада” у Хмельницькому.

Після завершення публічного обговорення результати консультації будуть оголошені під час прес-конференції та стануть основою для прийняття рішення щодо подальшого розвитку парку Т.Шевченка.

Команда Інституту “Республіка” щиро радіє, що публічні консультації стають все більш популярними, як на державному, так і на місцевому рівні. У жовтні 2019 року, публічні консультації проведенні в регіонах перетнули позначку 50! Представники місцевої влади в різних містах України продовжують використовувати цей інструмент для прийняття найкращих рішень.

Довідка. Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту “Республіка”.