Щоденна залученість в проєктах, громадській роботі потребує постійної комунікації, підвищеної відповідальності під час виконання щоденних функцій та операцій.Життя у режимі багатозадачності та стрес рано чи пізно призводять до вигорання. Особливо, це притаманно людям, які працюють у громадському та політичному секторах.  Підґрунтям вигорання, як професійного, так і емоційного, стають тривалі процеси психологічного виснаження під впливом довготривалого стресу та без можливості адекватного відновлення вичерпаних ресурсів. 

В такі моменти необхідно, перш за все, усвідомити, що ви дійсно зіткнулися з цією проблемою, а далі – працювати над відновленням своїх внутрішніх ресурсів. Головне не бити відразу на сполох і не соромитися звертатися за допомогою до фахівців.

Проте, не всі вчасно помічають симптоми емоційного та професійного вигорання. В результаті це  може призвести до зменшення інтересу до роботи, відчуття постійної втоми, апатії.

Олександра Гліжинська, виконавча директорка Інституту “Республіка”, співзасновниця ВІ “Активна Громада” під час вебінару розкаже про:

  • що таке вигорання та які його причини?
  • як шукати баланс в роботі та особистому житті?
  • як визначати пріоритети?

Запрошуємо до участі працівників і волонтерів громадських та політичних організацій, активістів. 

Дата: 15 вересня 2020 року

Час: 16:00-17:30

Вебінар відбудеться на платформі MyOwnConference.

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3hiVOqE

Участь в заході БЕЗКОШТОВНА.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Душка, організаторка заходів Інституту “Республіка”,

телефон: +380961724018; 

електронна пошта: event.inrespublica@gmail.com

Довідка. Захід, відбуваються в рамках проєкту “Право вибору”, що підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI) за фінансування наданим Агентством США з Міжнародного Розвитку.

Примітка. Місія “Активної Громади”: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності “Інституту Республіка”. Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.