09 червня 2016 р. відбудеться регіональний Форум «Практичні аспекти децентралізації влади та побудова багаторівневого діалогу в громадах» у м. Одеса у приміщенні готелю «Вікторія».

Захід проходитиме в рамках Всеукраїнської кампанії «Успішна Громада», що впроваджується ГО «Інститут громадянського суспільства» спільно з ВГО «Інститут Республіка» за фінансової підтримки Національного демократичного інституту міжнародних відносин та Міністерства закордонних справ Канади.

Цей регіональний форум є другим із чотирьох публічних регіональних заходів, що проводитимуться в рамках Всеукраїнської кампанії «Успішна Громада».

Під час регіонального форуму передбачається публічне обговорення:

  • процесу формування спроможних об’єднаних територіальних громад та можливостей, які отримує громада після об’єднання;

  • використання механізмів громадської участі громадянами, зокрема з питань, що стосуються життєдіяльності громади та громадського контролю діяльності місцевої влади.

Модератор: Іван Лукеря, експерт Українського незалежного центру політичних досліджень.

Повна програма Форуму: РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ

До участі у заході запрошено депутатів місцевих рад Одеської та Херсонської областей, представників Одеської обласної ради, громадський актив Одеської та Херсонської областей.

Запрошуємо також активістів, журналістів, представників політичних партій, державних службовців, а також небайдужих громадян.

Для участі потрібно зареєструватися за цим посиланням: АНКЕТА УЧАСНИКА.

Час проведення: 13:30-17:30