1464258079

10 червня в Одесі відбудеться регіональний тренінг «Практичні аспекти децентралізації влади та побудова багаторівневого діалогу в громадах».  Захід розпочнеться о 10:00 й триватиме  до 16:30.

Для участі потрібно зареєструватися за цим посиланням: АНКЕТА УЧАСНИКА.

У програмі тренінгу:

– Юридичний та практичний зміст децентралізації влади в Україні – Олександр Врублевський, експерт-аналітик Інституту громадянського суспільства;

– Контроль громадськості за місцевою владою. Посилення ролі механізмів громадської участі – Олександра Скиба, заступник голови ВГО «Інститут Республіка»;

– Фінансова самостійність місцевих бюджетів/джерела надходжень/податки – Олександр Солонтай, експерт Інституту політичної освіти.

Повна програма тренінгу: Регіональний тренінг

Запрошуємо до участі журналістів, активістів, представників політичних партій та влади з Одеської та Херсонської областей.

Організатори відшкодовують транспортні витрати учасникам та забезпечують їх харчуванням і житлом.

Захід проходитиме в рамках Всеукраїнської кампанії «Успішна Громада», що впроваджується ГО «Інститут громадянського суспільства» спільно з ВГО «ІнститутРеспубліка» за фінансової підтримки Національного демократичного інституту міжнародних відносин та Міністерства закордонних справ Канади.