В контексті реформи децентралізації, громади отримають якісно нові можливості для власного зростання. Збільшення фінансування та зростання незалежності органів місцевого самоврядування супроводжуватимуться зростанням і відповідальності за долю власних громад. Ця відповідальність покладається як на владу, так і на пересічного громадянина. Від того, наскільки вдало будуть використані ресурси громад, залежатиме її майбутнє на роки. Тож, нині роль “пильного ока” громадськості набуває надважливого значення.

ВГО “Інститут Республіка” за підтримки Національного демократичного інституту міжнародних відносин, запрошує журналістів та громадських активістів на Школу розслідувань: аналіз реформотворчого процесу та інформування громадян.

Учасники школи дізнаються більше про реформу децентралізації та її фінансову складову, отримають навички роботи з відкритими даними та пошуку інформації для розслідувань. Окрім цього, учасники пройдуть майстер-клас від журналістів Бюро журналістських розслідувань “Свідомо” та “Слідство.інфо” Максима Опанасенко та Марії Землянської.

Захід відбудеться 25-26 березня в Готелі “Україна” (вул. Інститутська, 4; конференц-зал “Маріїнський” (2 поверх)).

Проїзд, проживання та харчування учасників забезпечує організатор.

Для участі заповніть коротку реєстраційну форму.

Результати реєстрації будуть повідомлені Вам через добу після заповнення анкети.