У м. Южному замінено вуличне освітлення згідно з результатами публічної консультації

У Южному (Одеська область) 5 липня завершилася публічна консультація, у ході якої мешканці міста мали змогу обрати двір у першому мікрорайоні міста, який потребує заміни освітлення насамперед. Свій вибір громадяни зробили, використовуючи онлайн-платформу «Ваша Думка».

Варто зазначити, що представники міської влади разом із комунальними підприємствами міста планували поступову заміну світильників вуличного освітлення на світлодіодні світильники. Тому, влада спільно із представниками ВІ “Активна Громада” запропонували южненцям висловити своє бачення з цього приводу.

Питання, винесене на публічну консультацію, звучало так: «Які з дворів першого мікрорайону м. Южне потребують першочергового встановлення вуличних світильників?»

Варіанти відповідей:

  1. Приморська, 19
  2. Приморська, 21
  3. Будівельників, 3
  4. Будівельників, 9
  5. Григорівського Десанту, 12
  6. Миру, 20

За результатами публічної консультації більшість мешканців вирішила, що насамперед заміни вуличного освітлення потребує вул. Приморська, 21. Встановлення світильників вже на стадії завершення. Воно відбулося відповідно до термінів, які заздалегідь були озвучені представниками УЖКГ Южненської міської ради, а також відповідно до результатів проведеної публічної консультації.

IMG-d9a278e0759cc1fe37202b6f0183d49a-V

– Маємо надію, що представники влади та управлінь міськвиконкому продовжуватимуть налагоджувати діалог із южненцями шляхом використання такого інструменту, як публічні консультації. Хочу звернути увагу, що мешканці міста висловлюють неабияке бажання брати участь у подібних обговореннях. Люди вважають, що це хороша можливість для участі звичайних громадян у вирішенні різноманітних питань місцевого рівня. До того ж, за словами жителів, їм приємно, що місцева влада дослухається до думки громади у ході прийняття того чи іншого рішення, – розповідає регіональний координатор ВІ «Активна Громада у м. Южному Андрій Коновалов.

Публічна консультація – це інструмент прямої демократії за допомогою якого влада отримує від громадян інформацію щодо того, яким вони бачать вирішення конкретного суспільно важливого питання.

Примітка. Проект «Задай курс владі», в рамках якого впроваджуються публічна консультація, втілюється за підтримки Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин (NDI).