У результаті публічної консультації відбудеться поступова заміна на світлодіодні ліхтарі

5 липня завершилася публічна консультація, у ході якої мешканці Южного мали змогу обрати двір у першому мікрорайоні міста, який потребує заміни освітлення насамперед. Свій вибір 103 громадяни зробили за допомогою онлайн-платформи «Ваша Думка».

Нагадаємо, що представники міськвиконкому разом із комунальними підприємствами міста планують поступову заміну світильників вуличного освітлення на світлодіодні. Тому, влада міста спільно з представниками ВІ «Активна Громада» пропонували южненцям висловити своє бачення з цього питання.

Питання, винесене на публічного вирішення, звучало так: «Які з дворів першого мікрорайону м. Южне потребують першочергового встановлення вуличних світильників?»

Варіанти відповідей:

  1. Приморська, 19
  2. Приморська, 21
  3. Будівельників, 3
  4. Будівельників, 9
  5. Григорівського Десанту, 12
  6. Миру, 20

За результатами голосування більшість южненців вирішила, що насамперед заміни вуличного освітлення потребує вул. Приморська, 21. За словами представників УЖКГ Южненської міської ради встановлювати світильники планують вкінці літа, або ж напочатку осені цього року.

ПК-2 Южне, результати

«Варто зазначити, що консультацією зацікавилося чимало южненців. Люди проявляли неабияку активність у соціальних мережах, зокрема коментували подію у місцевих групах в мережі фейсбук та обговорювали публікації місцевих ЗМІ щодо запуску публічної консультації. Помітно, що дане питання людей турбує. А також, що не менш важливо, мешканці міста мають бажання використовувати даний інструмент і в подальшому, якщо місцева влада надаватиме таку можливість», – розповів регіональний координатор ВІ «Активна Громада у м. Южному Андрій Коновалов.

Примітка:

  • Публічна консультація – це інструмент прямої демократії за допомогою якого влада отримує від громадян інформацію щодо того, яким вони бачать вирішення конкретного суспільно важливого питання.
  • Результати публічної консультації будуть винесені на обговорення під час прийняття рішень місцевою владою.

Проект «Задай курс владі», в рамках якого впроваджуються публічна консультація, втілюється за підтримки Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин (NDI).