Близько 30 учасників – жителі Смиги, Берега, Миколаївки, Шепетина – вчилися залучати однодумців для вирішення проблем громади.

У п’ятницю, 27 жовтня, в Будинку культури смт. Смига, Дубенського району, Рівненської області відбувся тренінг «Взаємодія громадян: активізація та самоорганізація».

Активна Громада Рівне тренінг

Протягом тренінгу, який провели – сертифікована тренерка Наталія Головач та координаторка ВІ «Активна Громада» в місті Рівне Наталія Малиновська, учасники детальніше ознайомилися з компанією від дверей до дверей, зборами громадян. Розглянули, які є інструменти взаємодії з владою та практикувалися долучати громадян до вирішення загальних проблем громади.

Активна Громада Рівного тренінг

У навчанні взяли участь близько 30 учасників – жителі Смиги, Берега, Миколаївки, Шепетина, які входять до Смизької ОТГ, та які прагнуть залучати громадян для вирішення проблем громади. У ході роботи майже одразу вдалося сформувати головні проблеми, які найбільше турбують громадян. Тому під час тренінгу учасники практикувалися залучати та активізувати громадян шляхом моделювання компанії від дверей до дверей. Разом із тренерками вони детально розглянули особливості цієї компанії, а також головні помилки, які допускаються під час проведення подібних заходів.  

Активна Громада Рівного тренінг.

«Близько півтора року минуло, як тринадцять сіл Смизької селищної ради, Берегівської і Шепетинської сільських рад утворили Смизьку об’єднану територіальну громаду. Це одна з найбільших громад, де проживає більше 8 тисяч громадян. Одразу помітно, що громадяни  мешканці розуміють відповідальність за майбутнє своєї громади, і що воно повністю залежить від їхньої діяльності», – розповідає координаторка ВІ «Активна Громада» в м. Рівне Наталія Малиновська.

Більше інформації про заходи на сторінці «Активна Громада Рівного».

Контактна особа: Головач Наталія, 097 68 08 014

Примітка. Тренінг відбувся за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Уряду Канади.

Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту “Республіка”.