31 жовтня  в приміщені  Житомирського державного  технологічного  університету відбувся тренінг «Активізація та самоорганізація громадян». Метою навчання було познайомити учасників з методами активізації та залучення громадян, оскільки активізація громади відіграє важливу роль у вирішенні  проблем громадян.

Тренінг проводили помічники регіонального координатора ВІ «Активна Громада» у м. Житомир, тренери  – Скомаровська Ольга та Сергій Домославський. Колегою-тренером виступив і  регіональний координатор ВІ «Активна Громада» у м. Житомир та Голова  ГО «Молодь за Єдину Україну» – Олексій Проноза. Він розповів учасникам про один з методів залучення громадян, а саме – робота  зі ЗМІ у всіх її проявах громадської діяльності.

23140519_916202518546144_1175079767_n

Учасники були активними. Спробували створити власну кампанія від дверей до дверей (КВДД). Почули, як необхідно працювати зі ЗМІ, та на які підтипи вони поділяються. Захід проходив в інтерактивній формі, завдяки чому учасники змогли закріпити отримані знання на практиці. Під час гри «Острів»  спробували  самоорганізуватися та демократично дійти до згоди. А під час гри «КВДД» спробували максимально залучити громадян до вирішення тієї чи іншої проблеми.

23163908_916202511879478_870158005_n

Тренінг відбувся в межах проекту «Активна Громада: право вибору». По завершенню навчання учасники отримали сертифікати.

Довідка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності ВГО «Інститут Республіка».

Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).