Презентації, зустрічі, дискусії та море книг – так зустрічали гостей на  «Запорізькій книжковій толоці -2017».

Протягом 27-29 жовтня запорізький осередок ВІ «Активна Громада» взяв участь у найбільшому культурному фестивалі Південного Сходу України – «Запорізькій книжковій толоці». Формат фестивалю передбачав не тільки виставкову частину – мистецькі експозиції та безпосередньо книжковий ярмарок. Захід мав потужну програмну частину: лекції, дискусії, презентації, зустрічі з видавцями, авторами та фронт-менами культурних і творчих гуртів.

Толока

Така комбінація заходів спрямована не тільки на розвиток активного громадського суспільства в регіоні. організатори прагнули об’єднання та встановлення комунікації між різними громадськими організаціями й окремими громадськими діячами.

Протягом трьох днів фестивалю «Активна Громада Запоріжжя» провела потужну просвітницьку та агітаційну роботу. На експо-місці безперервно проводилася низка активностей. А саме:

  • Презентація посібника «Інструментарій для громадян».
  • Реєстрація для участі у розіграші-вікторині «Книжка шукає домівку» (можливість безкоштовно отримати примірник з історичної, правозахисної, просвітницької літератури – сама вікторина була проведена в останній день фестивалю).
  • Збір підписів під петицією щодо невідворотності покарань за порушення виборчого законодавства.
  • Фото-зона. Фотографія з Почекуном.

Запоріжжя толока

Протягом заходу активісти безкоштовно розповсюдили: 350 примірників «Інструментарію для громадян»; 600 примірників газети «Наші Вісті»; 500 буклетів Інституту «Республіка»; 19 книг та методичок (зокрема, окремим громадянам – 5, у 2 бібліотеки – по 3 книги, співробітникам Національного Заповіднику «Хортиця» – 3, Запорізькому Національному Університету – 5).

Протягом трьох днів координатор «Активної Громади» у м. Запоріжжя Анна Єрьоменко та її помічниця Олеся Лапікова зібрали 140 підписів під петицією щодо невідворотності покарань за порушення виборчого законодавства.

Запоріжжя т

Важливо зазначити, що цього року «Запорізька книжкова толока» зібрала понад 12 000 відвідувачів. Це більше минулого річного показника приблизно на 24%. Такі результати свідчать, що заходи, спрямовані на підвищення загального культурного рівня населення, дійсно отримають суттєвий резонанс і є актуальними для Запорізького регіону.

«Запорізька книжкова толока» мала мету – сформувати спільноту активних людей, які долають байдужість до власного життя й навколишнього простору. Які знаходять відповіді на непрості питання сьогодення, прагнуть до щасливішого майбутнього.